choQola happy-bite met gin
choQola happy-bite met gin
Oké, ik weet dat we een gezond alternatief willen aanbieden op de commerciële chocolade en dat alcohol nu niet meteen het toonbeeld van gezondheid is ;-)
Maar ook daar kan je verschillende keuzes in maken, een verantwoorde keuze of gewoon rommel. En laat het nu zijn dat we een kameraad hebben die zijn eigen gins maakt. Helemaal puur natuurlijk, zonder chemische smaakstofjes. En dan vinden wij dat ook leuk om eens aan 'foodpairing' te doen. (link naar agdistillery)
Haute cuisine
Laten we eerlijk zijn, als je deze happy-bites of pralinetjes bekijkt, dan lijken ze uit een sjieke chocolatier te komen! En toch kan je deze snel en gemakkelijk zelf maken! Echt waar! Daar hoef je geen chef kok(kin) voor te zijn.
Dat klinkt als muziek in de oren :-)
Aan de slag!
Wat heb je nodig voor deze prachtige creatie?
ChoQola , de smaken 'Dark & Creamy' en 'Orange Xtra Dark' passen hier heel goed bij.- Gin, kijk voor een eerlijk product als het kan, hier een wooded gin gebruikt.
- koriander bolletjes
- zwarte peper
- komijn
- gedroogde sinaasschilletjes (optioneel)
- silicone vormpje om ze te maken, geleverd bij bestelling
choQola
Om 1 vormpje te vullen, heb je 1/4e van je 500g pot nodig (of 1/2 van de 220g pot) en gebruik je 1 eetlepel gin.
Smelt de
Zet je gevulde vormpje in de diepvriezer. Je zal merken dat de alcohol een beetje kan gescheiden raken van de gin en een fluogeel kleurtje achterlaat op de bodem van je uiteindelijke praline, maar dat is een extra cool effect ;-)
Dan maak je een mengsel met je kruiden. De koriander bolletjes even door een vijzel pletten en voeg alles samen in een potje.
Als je
Pralines met de wooded Gybergh 42 gin ….. heerlijk !!!
Vandaag laten proeven op een bedrijfsbezoek bij ons en positieve reacties
Laat reactie achter